Zadzwoń do nas 502 315 952

Oferta


Amsa

Inhalacja inhalatorem AMSA polega na szczelnym umieszczeniu w otworach nosowych pacjenta specjalnych, dostosowanych do jego wieku, końcówek nosowych. Inhalator wytwarza nadciśnienie emitując w tym samym momencie sygnał informujący pacjenta o konieczności przełknięcia śliny, co powoduje otwarcie trąbek słuchowych.

Kriostymulacja migdałków podniebiennych

zastosowanie niskich temperatur w celu zmniejszenia objawów zapalenia migdałków, na przykład poprzez zmniejszenie obrzęku i łagodzenie bólu. W tym przypadku, metoda może być stosowana jako część leczenia przeciwbólowego lub przeciwzapalnego.

Kamienie migdałkowe

Znane również jako tonsolity, to małe białe lub żółte twory, które tworzą się w zagłębieniach migdałków, zwanych kryptami migdałkowymi. Kamienie migdałkowe są zwykle zlepkiem martwych komórek skórnych, bakterii i resztek pokarmowych, które zalegają w kryptach migdałkowych. Choć zazwyczaj są one nieszkodliwe, mogą powodować nieprzyjemny zapach z ust (halitozę) oraz być związane z uczuciem obcego ciała w gardle czy problemami z połykaniem.

Leczenie zabiegowe chrapania

Leczenie zabiegowe chrapania może obejmować różne metody, w zależności od przyczyn chrapania oraz indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podcinanie wędzidełka

Procedura podcinania wędzidełka jest stosunkowo prosta i często wykonuje się ją w gabinecie lekarskim. Może być wykonywana za pomocą nożyczek chirurgicznych, lasera lub innych specjalistycznych narzędzi.

Udrażnianie nosa metodą Krio

Udrażnianie nosa za pomocą krioterapii, zwanej także kriochirurgią, to metoda, w której niska temperatura jest używana do znieczulenia, zniekształcenia lub usunięcia niektórych tkanek.

Punkcja zatoki szczękowej

Punkcja zatoki szczękowej to medyczna procedura, w której lekarz usuwa płyn z zatoki szczękowej, często w celu diagnostyki lub leczenia stanów chorobowych związanych z tym obszarem. Procedura punkcji zatoki szczękowej jest zazwyczaj wykonywana przez specjalistę w dziedzinie otolaryngologii (laryngologii)

Nacięcie ropnia okołomigdałkowego

Lekarz przeprowadza niewielkie nacięcie w celu drenażu ropnia, który tworzy się w okolicy migdałków. Ropień okołomigdałkowy to ograniczony zbiór ropy, zazwyczaj w obrębie tkanki okołomigdałkowej.

Płukanie woskowiny

Usunięcie nadmiaru woskowiny z przewodu słuchowego zewnętrznego. Woskowina jest naturalną substancją wytwarzaną przez gruczoły znajdujące się w przewodzie słuchowym zewnętrznym. Jej zadaniem jest utrzymanie wilgotności i ochrona ucha przed bakteriami, kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Usuwanie zmian błony śluzowej jamy ustnej i nosa

Usuwanie zmian błony śluzowej w jamie ustnej i nosie może być konieczne w przypadku pewnych schorzeń lub zmian patologicznych, takich jak polipy, torbiele, guzy czy inne nieprawidłowości.
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Potwierdzenie wizyty w 24H

Zachęcamy do zapisów Online.
Umów się na konsultację już dziś.