specjalista otorynolaryngolog, otorynolaryngolog dziecięcy

specjalista chorób wewnętrznych i specjalista chorób płuc

Kontakt

Ząbki ul.Narutowicza 4
Stanisław Nitek
Tel: 502-315-952
e-mail: stanislawnitek@wp.pl
Anna Rutowska
Tel: 665-191-517
wizyty po uzgodnieniu telefonicznym
lub online (przycisk w zakładce kontakt lub na stronie głównej)

Opinie

Opinie pacjentów dotyczące leczenia nawracających angin ropnych i/lub ropni okołomigdalkowych metodą kriostymulacji (opublikowane na stronie znanylekarz Stanisław Nitek). Zamieszczam w tym linku zarówno te pozytywne jak i te bardziej krytyczne opinie pacjentów co do tej metody i jakości pracy w moim gabinecie

Opinie krytyczne pacjentów też są dla mnie cenne bo dzięki nim dowiaduję się co powinienem zmienić w funkcjonowaniu swojego gabinetu i w miarę możliwości staram się poprawiać to co jest możliwe do poprawienia:

Ilona Neuhorn

Użytkownik zweryfikowany
21 listopada 2022
Lokalizacja: Gabin

W jednym roku kalendarzowym miałam 10 angin. Pan Doktor zaproponował wymrażanie migdałów. Zabieg powtarzany był codziennie przez około tydzien. Minęło już 10 lat a ja do tej pory nie miałam ani jednej anginy. Polecam ten zabieg i profesjonalizm Pana Doktora

aktom1

Użytkownik zweryfikowany
31 stycznia 2017

Nigdy w Życiu nie chorowałam na anginę, może z raz jako dziecko i nawet tego nie pamiętam. Na anginę jako osoba dorosła zachorowałam mając 35 lat. Niestety nie skończyło się na jednej, przez okres od listopada do czerwca walczyłam z nawracającymi anginami. Wybrałam łącznie 8 antybiotyków. Dobrze, że trafiłam do dr. Nitka, który zaproponował krioterapię. Inni lekarze oczywiście zalecali szybkie wycięcie migdałów i pozbycie się problemu. Ja jednak zaufałam doktorowi i wykonaliśmy całą serię (7 zabiegów) krioterapii. Od ponad pół roku nie mam angin, zauważyłam również, że mniej się przeziębiam, a jeśli już to szybko mi przechodzi. To niesamowite, bo wcześniej tak nie było. Czyli zapewnienia dr. Nitka sprawdziły się. Mam nadzieję, że Jego słowa, iż mogę więcej już na anginy nie zachorować będą prorocze. Dziękuję doktorze za pomoc i wszystkim chorym znajdującym się w podobnej do mnie sytuacji polecam krioterapię. Agnieszka Tomczyk.

dr n. med. Stanisław Nitek

Bardzo się cieszę że pomogła zaproponowana terapia. Z doświadczenia - wieloletniego - mogę zapewnić że anginy po kriostymulacji nie występują wiele lat albo jedna w ciągu roku - co jest do zaakceptowania. Zalecam zwykle pacjentom jednorazowy zabieg kriostymulacji migdałków w rok po serii zabiegów - zwiększa to skuteczność metody. Na kilkaset pacjentów leczonych tą metodą mam dosłownie tylku kilku - na palcachj jednej ręki pacjentów u których wykonano wycięcie migdalków (jeden przypadek to był ropień wewnątrzmigdałkowy- rzadkie występowanie - nie mylić z ropniem okołomigdałkowym -inny pacjent z kolei zgłaszał się nieregularnie i b ciężko trenował) ale poza tymi wyjątkami skuteczność metody ok :) Pozdrawiam serdecznie i życzę duuużo zdrowia

 

Justyna

Użytkownik zweryfikowany
27 listopada 2016

Polecam Doktora! Bardzo ukierunkowany na pomoc pacjentowi, nie myśli tylko o wycinaniu migdałków, jak inni laryngolodzy u których byłam, w dodatku bardzo sympatyczna wizyta :) mało jest takich lekarzy. Justyna Jessa

dr n. med. Stanisław Nitek

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) chociaż czasami nie było nam łatwo 3mam kciuki za Panią i Pani migdałki życzę duuuużo zdrowia i pozdrawiam

 

Katarzyna F.

Użytkownik zweryfikowany
13 lipca 2015

Zwracam się do Pana Doktora osobiście, bo uważam, że to bardziej kulturalna forma, niż pisanie w trzeciej osobie opinii o Pana pracy.

Dziękuję za:
- chęć pomocy w diagnozie owrzodzenia migdałka. Było podejrzenie, że to brodawczak, a ponieważ działo się to na kilka tygodni przed moim ślubem, byłam tym bardzo przestraszona. Pan Doktor mnie uspokoił i, co więcej, z własnej nieprzymuszonej woli informował mnie na bieżąco o tym, czy wyniki histopatologii już przyszły. Niestety, nie udało się ich uzyskać przed ślubem, ale na szczęście po ślubie okazało się, że nie było to nic niebezpiecznego.
- Pan Doktor odpisywał na moje maile i przyjął mnie, kiedy przyjechałam na wizytę przed czasem.
- wykonał Pan Doktor dwa zabiegi krioterapii migdałków, jeden przebiegł spokojnie, drugi niestety nie.
- widać, że Pan Doktor chce naprawdę pomóc swoim pacjentom, w zaufaniu pomaga mi też fakt świadomości, że jest Pan osobą wierzącą, tak jak i ja, więc ma też głębsze etyczne standardy pracy.

Jeśli chodzi o inne, może mniej pozytywne spostrzeżenia odnośnie pracy Pan Doktora, to przede wszystkim muszę zwrócić uwagę, iż jako pacjentka nie czuję się dobrze, gdy do gabinetu w trakcie wizyty wchodzą inne osoby i otwiera się drzwi podczas wizyty tak, że osoby na korytarzu też chcąc nie chcąc w niej "uczestniczą". Zabieg jest wykonywany nieraz na oczach innych pacjentów, sama widziałam pacjenta, który przechodził zabieg, bo nie zamknięto drzwi.

To wywołuje atmosferę chaosu i braku niepodzielnej uwagi skoncentrowanej tylko na jednym pacjencie, choć pewnie spowodowane jest dobrymi pobudkami i chęcią pomocy jak największej ilości pacjentów. Poczekalnia jest naprawdę duszna, niewywietrzona, nie ma gdzie usiąść, a czeka się nieraz długo. Kiedy jest ciepło, to można wyjść jeszcze na zewnątrz, ale nie wyobrażam sobie oczekiwania w takich warunkach przez godzinę na wizytę w zimie.

Słyszałam również negatywne wymieniane między Panem Doktorem, a repecjonistą uwagi na temat pacjenta, wypowiedziane po zamknięciu drzwi ("nie umieją dziecka wychować, jest niesubordynowane"). Bardzo mi sie nie podoba, że musiałam ich słuchać, bo nieuchronnie człowiek myśli, że zaraz po wyjściu padną komentarze o nim samym. Myślę, że takie uwagi, jeśli już musi się je wypowiedzieć, należy zachować na prywatne spotkania przy piwie.

Nie wszystkie konsekwencje, jakie wywołało u mnie leczenie, były wystarczająco jasno i spokojnie opisane, na przykład nie zostałam poinformowana o białym nalocie, który tworzy się zawsze po zabiegu na migdałkach i musiałam dzwonić w tej sprawie kilkukrotnie. Wystarczyło mi o tym powiedzieć, żeby mi zaoszczędzić stresu i czasu Panu Doktorowi...
Miałam również czasem wrażenie niefrasobliwości w podejściu do pacjenta, niepełnego odpowiadania na pytania.
Po drugim zabiegu przez tydzień jedzenie i mówienie sprawiało mi ogromny, kłujący ból, a gardło było bardzo spuchnięte, wywiązało się też zapalenie z jednej strony. Poszłam na zwolenienie, inny lekarz przepisał mi antybiotyk. Na telefonie pan doktor powiedział, że nie spotkał sie jeszcze nigdy z taką reakcją, co nie wywołało u mnie poczucia pewności, że wie Pan Doktor dalej, jak postępować, i szczerze mówiąc czułam się jak intruz, który wymyśla objawy i niepotrzebnie się naprzykrza. Nie obwiniam o reakcję mojego organizmu Pana Doktora, ale chciałabym zostać o takiej możliwości poinformowana i konsekwentnie po zabiegu prowadzona.

Również następnym razem doceniłabym wyczerpującą odpowiedź na pytanie, jak działa krioterapia migdałków, ponieważ usłyszałam w odpowiedzi od Pana Doktora: "Nie wiem... Ale działa." Musiałam sama poszukać jakichś specjalistycznych artykułów w internecie, żeby się dowiedzieć, bo o krioterapii migdałków w internecie można przeczytać bardzo mało, w zasadzie same strony zachwalające tą metodę, które zostały stworzone przez lekarzy, którzy ją stosują. Żadnych oficjalnych, niezależnych źródeł. Trudno więc się dziwić, że w tym wypadku pojawiają się pytania, w przeciwieństwie do tradycyjnie przeprowadzanego zabiegu.

Pan Doktor odradzał znieczulenie, ale za drugim razem ból był bardzo silny i myślę, że powinnam była je wziąć. Po drugim zabiegu uczucie dyskomfortu w migdałku pogłębiło się i trwa do dzisiaj, choć minęły już od niego dwa miesiące. W sumie od marca różne kuracje nie odnosły spodziewanego efektu, więc chyba będę musiała poddać się tradycyjnej tonsilektomii, pomimo, że bardzo się jej boję i bardzo chciałabym jej uniknąć. Ale nie wiem, czy podejść do trzeciej sesji, bo nie wiem znów, jaka reakcja może wystąpić ze strony moich migdałków, czy znów nie będę w stanie chodzić do pracy i nie wiem, skąd mam czerpać wyczerpującą wiedzę na ten temat.

Kończąc, chciałabym serdecznie pozdrawić Pana Doktora i życzyć szczerze wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że moje uwagi w tym również pomogą.

dr n. med. Stanisław Nitek

Dziękuję Pani zarówno za pozytywne uwagi jak również za te bardziej krytyczne - w miarę możliwości postaram się wdrożyć pewne zmiany w funkcjonowaniu mojego gabinetu w życie - choć nie zawsze jest to łatwe - mały metraż gabinetu plus dużo sprzętu diagnostycznego i leczniczego- trudno go powiększyć (ale mam m.in. pomysł na poprawę wentylacji w poczekalni, kącik dla dzieci etc); konieczne jest stworzenie dokładnego informatora dla pacjenta po zabiegu (jakie objawy występują po zabiegu, jakie zastosować zalecenia itd) -ponieważ tego jest tak dużo że trudno w trakcie nawet dość długiej wizyty wszystko dokładnie i wyczerpująco omówić plus stres pacjenta - nie zawsze wszystko jest w stanie zapamiętać a po wizycie na spokojnie czytając informator można byłoby tego uniknąć; przekażę też odpowiednie uwagi pracownikowi recepcji :) co do odpowiedzi na pytanie jak działa krioterapia? to rzeczywiście nie wiadomo do końca jak działa ale działa - na zasadzie hartowania (patrz morsy - osoby kąpiące się w lodowatej wodzie zwłaszcza zimą)- na podstawie ok 7- letnich obserwacji mogę potwierdzić bardzo dużą skuteczność kriostymulacji migdałków (mechanizmy działania nie są znane dlatego moja odpowiedź była lakoniczna : nie wiem ale działa; niezależne źródło można znaleźć czytając stronę dr Dorohova praktykującego w Niemczech -on to wprowadził i upowszechnił tę metodę leczenia; Pani dolegliwości po kriostymulacji były bardzo nasilone co nie jest regułą po tego typu zabiegu ale czasami niestety ma miejsce; Cieszę się że nic poważnego nie wyszło w badaniu hist-pat; natomiast trudno mi Panią zachęcać do kriostymulacji po tak negatywnych wrażeniach po dwóch zabiegach kriostymulacji (indywidualna nadwrażliwość na leczenie zimnem) ale z decyzją na wycięcie migdałków bym się wstrzymał bo może te dwa zabiegi w Pani przypadku wystarczą a jeśli infekcje niestety będą się powtarzać to może rzeczywiście je usunąć - ale przedtem proszę spróbować zastosować terapię ENTitisem (preparat probiotyczny Streptococcus salivarius K12 - szczegóły można znaleźć w internecie) przez 3 miesiące (ale uwaga nie stosując równocześnie antybiotyku) w razie antybiotyku przerwać ENTitis i powtórzyć po zakończeniu antybiotyku;
pozdrawiam i życzę duuuużo zdrowia :)

 

M.

Użytkownik zweryfikowany
5 lipca 2015 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Proponuje różne opcje leczenia - nie tylko usuwanie migdałków.
Ma dobrze wyposażony gabinet - dla mnie to duży plus - nie prowadzi biura, tylko gabinet, w którym wykonuje konkretne zabiegi na miejscu.
Ktoś wspomniał, w komentarzach, że wygląda na zmęczonego: to mogę potwierdzić, choć pewnie wynika to stąd, że ma dużo pacjentów.

dr n. med. Stanisław Nitek

Dzięki za pozytywną opinię
Pozdrawiam serdecznie
Stanisław Nitek

 

Ania

Użytkownik zweryfikowany
21 czerwca 2015 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pan Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Szczegółowo i cierpliwie odpowiada na każde pytanie pacjenta. Pomógł nam bardzo przeprowadzając prosty zabieg kriochirurgii (zamrażania) i dzięki temu moja córka szczęśliwie uniknęła usuwania migdałków. Od ponad 10 miesięcy mamy spokój z nawracającymi anginami i po raz pierwszy przez cały rok szkolny obyło się bez antybiotyków. Bardzo dziękujemy i polecamy!

dr n. med. Stanisław Nitek

Cieszę sie, że mogłem pomóc
Pozdrawiam serdecznie i zyczę duuużo zdrowia dla córeczki
Stanisław Nitek

 

l.kozera

Użytkownik zweryfikowany
6 sierpnia 2015 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Krótka opinia i ocena po radiochirurgicznej tonsilotomii migdałków: nie wyobrażam sobie usunięcia tradycyjną metodą w wieku 34 lat. Znajomi usuwają, co drugi przypadek wiąże się z komplikacjami typu krwotoki, olbrzymi ból przez ponad dwa tygodnie. Trafiłem do Doktora Nitki, po tym jak przez 4 lata cierpiałem na regularne anginy ropne. Mój przypadek wymagał dwóch wizyt: po pierwszej znikł kompletnie mniejszy migdałek, a większy o prawie w 70%. Rekonwalescencja po pierwszej trwała nieco ponad tydzień. Lekki ból absolutnie do uśnieżenia za pomocą leków przeciwbólowych sprzedawanych bez recepty. Druga wizyta obejmowała radiochirurgię tylko jednej strony, więc czuje się po niej jeszcze lepiej. Będę polecał wszystkim zainteresowanym tę właśnie alternatywną metodę. Kilka słów na temat samego Doktora: niezmiernie sympatyczny człowiek, oczywiście na pierwszy rzut oka gabinet nie wygląda super i zgadzam się z innymi, że to może spowodować lekki brak zaufania.Doktorze, czasy takie a nie inne i pacjenci jednak patrzą na to. Niemniej.. Sztuka zaczyna się jednak na fotelu laryngologicznym i powiem, że w życiu nie zdecydowałbym się na inną metodę. Z poważaniem,
Dr n. med. Łukasz Kozera

dr n. med. Stanisław Nitek

Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię tym cenniejszą, że od kolegi po fachu :)
Pozdrawiam życząc powodzenia i duuużo zdrowia :)

Ten wpis nie jest dokładnie o kriochirurgii migdałków ale go umieszczam dla rozweselenia – dwa tzw suchary jak to określa mój średni syn :)

 

Babka Wielkanocna

Użytkownik zweryfikowany
21 listopada 2014

Znakomity fachowiec. Rzeczowy i kompetentny, swietny secjalista, z doskonalym podejsciem do pacjenta. Przesympatyczny czlowiek o wielkim sercu, zawsze usmiechniety, genialne poczucie humoru ; -) Jak najbardziej, szczerze polecam. Jezeli chodzi o minusy, no coz ...nawet kawa nie poczestuje ; -)) Pozdrawiam serdecznie zarowno Pana Doktora, jak i przemilego Pana Wladyslawa ; -)

dr n. med. Stanisław Nitek

Dziękuję za miłe słowa - dla niewtajemniczonych wyjaśnię skąd się wzięła Babka Wielkanocna - mianowicie przepis na nią brzmi: wystawić na balkon i poczekać aż skruszeje :) a o kawie też jest fajny dowcip ale trochę dłuższy.... w skrócie można powiedzieć że dotyczy starszaego Pana czyli np mnie który częstował swoich gości (też już trochę leciwych) kawą kilkakrotnie - na zasadzie aha jeszcze was nie poczęstowałem kawą co powtarzało się kilka razy podczas tej samej wizyty... puenta kawału jest taka że goście po wyjściu skomentowali wizytę: kiepsko jest z naszym gospodarzem; nawet kawą nas nie poczęstował ;0).... pozdrowienioa dla Władka przekażę :)

 

 

Agnieszka

Użytkownik zweryfikowany
12 listopada 2014 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo milo i rzeczowo. Pan doktor na pierwszej wizycie zaproponowal zabieg kriochirurgii i nie zaluje ze sie zdecydowalam. Takze serdecznie polecam!

dr n. med. Stanisław Nitek

Dziękuję Pani Agnieszko za miłe słowa pod moim adresem; pozostaje mi życzyć Pani duuużo zdrowia i abyśmy spotykali się w przyszłości tylko towarzysko; pozdrawiam również serdecznie :) Stanisław Nitek

 

S.

Użytkownik zweryfikowany
12 maja 2014

Mam mieszane uczucia. Wybrałam się tam ze względu na bardzo dobre opinie i chęć konsultacji zaleconego chirurgicznego usunięcia migdałków. Wizyta nie trwała nawet 5 min, lekarz zajrzał do gardła, zalecił stosowaną przez siebie kriochirurgię i właściwie podziękował za wizytę. Sama musiałam dopytywać dlaczego akurat mi ta metoda ma pomóc, na czym polega i jakie są korzyści z zabiegu. Także wyszłam jedynie z zaproszeniem na bardzo kosztowny zabieg, na który na razie nie mogę się zdecydować ze względów finansowych. A płacąc 120zł za konsultację laryngologiczną spodziewałam się, że lekarz zajrzy nie tylko do gardła, ale i nosa oraz uszu, przeprowadzi gruntowny wywiad, zaproponuje różne metody leczenia i wspólnie z pacjentem wybierze optymalną. Jeżeli jedynym skutecznym rozwiązaniem jest kriochirurgia trzeba powiedzieć dlaczego, ale też zainteresować się tym, czy aby na pewno pacjent może sobie na to pozwolić. Jeśli nie, to choćby przepisanie czegoś do płukania gardła byłoby dobrym uzasadnieniem dla pobrania opłaty. Bo z wizyty nie wyniosłam żadnych wymiernych korzyści - nawet o kriochirurgii przeczytałam wcześniej sama w Internecie. Ten komentarz powinien być z oceną słabą, a nawet bardzo słabą.

dr n. med. Stanisław Nitek

Dziękuję Pani S. za opinię - rzeczywiście od dłuższego czasu noszę się z zamieszczeniem obszernych opracowań dotyczących stosowanych przeze mnie metod leczenia, co wymaga jednak niestety trochę czasu (w najbliższym czasie planuję takowe zamieścić na blogu znanego lekarza); póki co udało mi się zmontować kilka krótkich filmów przedstawiających zabiegi; jeśli chodzi o kriostymulację migdałków to krótki opis tej metody można znależć na stronie dr Dorohova;
Szkoda, że Pani S. nie podzieliła się swoimi uwagami i zastrzeżeniami podczas wizyty - gdzie skoncentrowałem się na problemie z którym Pani się zgłosiła czyli chorych migdałkach. Do postawienia diagnozy i ustalenia planu leczenia w tym przypadku wystarczył krotki wywiad i badanie migdałków; Zawsze staram się wyczerpująco wyjaśnić pacjentowi na czym polega choroba i jakie można zastosować metody leczenia. W tym przypadku optymalną metodą leczenia byłoby w mojej opinii zastosowanie serii zabiegów kriostymulacji migdałków jako mniej inwazyjna metoda leczenia zamiast operacyjnego ich usunięcia; Żadne leczenie płukankami nie ma w tym przypadku sensu dlatego o tym nie wspomniałem pacjentce. Cena kuracji metodą kriostymulacji nie jest tajemnica (można znależć informację na mojej stronie)- wynosi 700zl (za całą serię ok 5-6 zabiegów, w tym koszty badania) może Pani S zrozumiała, że jeden zabieg kosztuje 700zł? W porównaniu do kosztów prywatnie wykonanego operacyjnie zabiegu wycięcia migdałków -rzędu kilku tysięcy uważam że koszt kuracji metodą kriostymulacji nie jest zawyżony. Zachęcam każdego pacjenta o zadawanie pytań podczas wizyty - chętnie na każde w miarę swoich skromnych możliwości odpowiem (czasami po prostu coś jest dla mnie tak oczywiste, że o tym nie wspominam a dla pacjenta nie musi to być wcale tak oczywiste - stąd mogą rodzić się tego typu nieporozumienia); Zapraszam Pania S oraz innych pacjentów do zadawania pytan np drogą mailowa (stanislawnitek@wp.pl) - chetnie udziele na nie odpowiedzi. Pozdrawiam stanislaw nitek

 

Magda

Użytkownik zweryfikowany
6 kwietnia 2014

Chciałabym polecić zabiegi krio na migdałki u Pana dr S. Nitka. Przed zabiegami bezskutecznie starałam się pozbyć detrytu, stosując zalecane przez innych lekarzy płukanki. Uważam, że pieniądze wydane na te zabiegi, to rozsądna inwestycja we własne zdrowie i samopoczucie.

dr n. med. Stanisław Nitek

Dzięki za pozytywna opinię
Ciesze sie, ze mogłem pomóc
Pozdrawiam serdecznie i zycze duużo zdrowia
Stanisław Nitek

 

Rafał Rumia

Użytkownik zweryfikowany
29 listopada 2013

Witam, trafiłem do doktora z przewlekłą anginą ropną i nalotem na migdałkach, które według wszystkich laryngologów u ktorych byłem nadawały się jedynie do wycięcia, po konsultacji z doktorem telefonicznej i meilowej postanowiłem wybrać się na zabiega do Ząbek wymrożenia migdałków, przed zabiegiem chorowałem wzasadzie cały czas od października aż do marca/kwietnia. Jestem rok od zabiegu i moje choroby ustały a migdałki z olbrzymich zmniejszyły się na tyle, że w jamie ustnej nie wystają poza obszar podniebienia. Doktor podchodzi do pacjenta profesjonalnie i jest bardzo spokojny, gdybym miał potrzebę ponownego zabiegu kriochirurgi migdałków zdecydowałbym się na Pana doktora Nitka.
Pozdrawiam Rafał

dr n. med. Stanisław Nitek

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię - rzeczywiście zabiegi kriostymulacji lub kriochirurgii migdałków w zależności od ich wielkości dają zdecydowaną poprawę odporności szczególnie jak to miało miejsce w przypadku Pana Rafała zabieg powtórzy się po upływie roku; dla zilustrowania przebiegu zabiegu i procesu gojenia po zabiegu zamieszczam dwa linki do filmów na youtubie:
http://www.youtube.com/watch?v=9fjzkb_8L18
http://www.youtube.com/watch?v=7u4w3i6R0KI

 

Elzbieta B.

Użytkownik zweryfikowany
21 listopada 2013

Do dr. Nitka trafiłam z polecenia innego laryngologa, a to świadczy o jego uznaniu w swiecie medycznym. Przez kilkanaście lat nawracające infekcje, których przyczyną są migdały , tzw detryt zalegający w kryptach, doprowadziły do częstego zażywania antybiotyków (tak byłam leczona przez innych lekarzy) i słabej odporności. Po pierwszej wizycie i zamrożeniu krypt była bardzo duża poprawa. Zabiegów było kilka, ale już od pierwszej wizyty nie ma nawrotów infekcji. Jestem bardzo zadowolona. Uniknęłam bolesnej operacji usunięcia migdałów. Gorąco polecam. Dr Nitek to wyjątkowy lekarz, czuje się troskę o pacjenta. Pozdrawiam , Elżbieta Bedyńska

dr n. med. Stanisław Nitek

Dziękuję Pani Elu za słowa uznania i pozytywna opinię
Cieszę się, ze mogłem pomóc
Pozdrawiam serdecznie i życzę duuużo zdrowia
Stanisław Nitek

 

Radek

Użytkownik zweryfikowany
31 marca 2013

Witam. Szczerze polecam Pana Doktora ponieważ wyleczył mi migdały. Wystarczył jeden zabieg trwający ok.
5 minut, a inni lekarze leczyli mój ropny migdał antybiotykami, które w ogóle nie działały. Pewna Pani laryngolog skierowała mnie nawet do szpitala na zabieg wycięcia migdałów. Po wizycie u Doktora okazało się, że miałem źle leczone migdały. Wystarczył zabieg u Doktora i zapomniałem o chorobie. Panie Doktorze minął ponad miesiąc od wizyty i jest wszystko w porządku. Pozdrawiam.

dr n. med. Stanisław Nitek

Dziękuję za pozytywną opinię - na podstawie kilkuletnich obserwacji zalecałbym Panu jak również innym pacjentom z tego typu problemami powtórzenie kriostymulacji migdałków po upływie roku dla utrwalenia korzystnego wpływu na odporność :)

 

Art W.

Użytkownik zweryfikowany
28 lutego 2013

Witam.
Wielki pozytyw dla Pana Doktora;)) Miałem problemy z anginą. W ciągu roku zdarzało się, że chorowałem nawet 4 - 5 razy. Otrzymałem skierowanie na wycięcie migdałków, lecz jak się dowiedziałem - taki zabieg jest ostatecznością, a przede wszystkim jest to bardzo bolesne i długo dochodzi się do pełni zdrowia. Zacząłem szukać jakieś alternatywy i udało się. Natrafiłem na Pana Doktora dość przypadkowo. Umówiliśmy się na wizytę i od razu został mi przedstawiony plan leczenia. Pan Stanisław użył nowatorskiej metody tzw. Kriochirurgii. Polega to na zamrażaniu migdałków. Już od ponad 2 lat nie mam problemów z infekcjami, moja odporność wzrosła.

Serdecznie polecam.

dr n. med. Stanisław Nitek

Od ponad 3 lat stosuję z powodzeniem nowatorską metodę leczenia nawracających angin ropnych i/lub ropni okołomigdałkowych polegającą na kriostymulacji migdałków podniebiennych jako alternatywę - zamiast zalecanego w takich przypadkach leczenia operacyjnego - tonsilektomii; W prawie 100% przypadków (ponad 30 pacjentów leczonych tą metodą) uzyskałem pełne wyleczenie (tylko w jednym przypadku konieczne było jednak leczenie operacyjne - przetrwały ropień wewnątrzmigdałkowy); Kriostymulację wykonuję w ramach programu badawczego we współpracy z Instytutem Reumatologii w Warszawie (zgoda Komisji Bioetycznej)- uzyskałem również obok zdecydowanej poprawy klinicznej pozytywne wyniki w badaniach dodatkowych - poprawa parametrów układu odpornościowego (poziom Interleukiny 6); mam nadzieję że w przyszłości ta metoda ma szanse na upowszechnienie i pozwoli znakomitej większości chorych na nawracające anginy ropne uniknąć bolesnego leczenia operacyjnego.

Basia Jaworska

Użytkownik zweryfikowany
17 marca 2012

W moim odczuciu cechy tego lekarza predysponują do uznania Jego za godnego polecenia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, iż dr Nitek przede wszystkim udziela rzetelnej informacji o przebiegu leczenia, odpowiada na każde zadane przez pacjenta pytanie, wskazuje, jakie mogą być skutki i oczekiwane efekty na podstawie przeprowadzonej obserwacji swoich pacjentów. Stwarza przyjazną atmosferę, co sprawia, że chce się do Niego wrócić na kolejną wizytę. Często pyta o samopoczucie, co w przypadku wykonywania różnych zabiegów jest dość istotne. Po raz pierwszy nie poczułam się jak istota z jednostką chorobową, tylko jak normalny człowiek, za co dr Nitkowi serdecznie dziękuję.

dr n. med. Stanisław Nitek

Dzieki wielkie Basiu za słowa uznania
Cała przyjemność po mojej stronie bo nie czesto spotyka się tak miłego i wytrwalego pacjenta jak Ty chociaż w sumie to mam właściwie szczęście do dobrych pacjentów :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę duuużo zdrowia - życzenia się właściwie spałniają bo z tego co wiem to od blisko 7 lat nie chorujesz praktycznie na migdałki (nawracające anginy ropne były w tym przypadku też głównym problemem)  z czego bardzo sie cieszę
Stanisław Nitek

Wszystkie prawa zastrzeżone: www.niteks.pl
Projekt i wykonanie: BPROG